HAKKIMIZDA

Saygın Mühendislik.
HOŞ GELDİNİZ

Saygın Mühendislik Ltd.Şti., mekanik tesisat ve mühendislik hizmetleri alanında 30 yılı aşan deneyimleriyle Metin Saygın tarafından 1990 yılında kurulmuştur.

Şirketimiz; domestik ve endüstriyel alanlarda ısıtma , soğutma , havalandırma, sıhhi tesisat ve otomatik kontrol sistemlerinde uzmanlaşmış personelleri ile; müşterileri için en kaliteli, verimli, ekonomik ve çevre ile uyumlu çözümler üretmektedir. Bu çözümlerin üretiminde, uzun yılların deneyimlerine dayanarak mühendislik kuralları çerçevesinde kalınmak şartıyla; müşterilerimizin estetik kaygıları da dikkate alınmakta ve gözetilmektedir.

Şirketimizin ana felsefelerinden biri de ; ilk yatırım maliyetlerinin düşük olması kadar, işletme maliyetlerinin de düşük olması; sistemlerin verimliliğinin ve devamlılığının sağlanmasıdır. İş tüm boyutları ile birlikte kalite, tasarım, uygulama ve işletim açısından ele alınmakta ve söz konusu işe ayrıcalıklı çözümler üretilmektedir. Şirketimiz, müşterilerine hizmetlerini; proje, taahhüt, satış - montaj, işletim, bakım ve müşavirlik olarak sunmaktadır.

Şirketimizin satışını ve montajını yapmakta olduğu tüm ürünler EN ve TSE standartlarına haizdir.